Сукні в'язані замовити оптом під власним брендом в Natalka.ua. Машинна в'язка shima seiki

Сукня дизайнерська в'язана Програма замовити


Від 5000 грн.

Сукня дизайнерська в'язана Програма замовити

Сукні в'язані замовити оптом під власним брендом в Natalka.ua. Машинна в'язка shima seiki


В'язані сукні українського виробництва фабрики «Наталка»

У нашому інтернет-магазині Наталка, представлений широкий асортимент в'язаних суконь українського виробництва харківської фабрики в'язаного одягу Наталка Запрошуємо до співпраці інтернет-магазини одягу та приватних підприємців замовити сукні в'язані оптом від українського виробника Наталка. Приймаємо замовлення на масове виробництво в'язаного одягу за Вашим зразком.

Машинна в'язка shima seiki

Пропонуємо полотно машинної в'язки 5-7-10-12-14 класів в'язки.

З усіма питаннями щодо нашої продукції та можливості її придбання можна зв'язатися за телефоном +38(099)090-14-53 або надіслати запит на пошту firma.natalka@ukr.net

Наше виробництво випускає в'язані сукні зі спеціальної пряжі для машинного в'язання з напіввовни, акрилу, бавовни, поліестеру, поліаміду, віскози та їх змішування.

Для велико-оптових замовлень ми приймаємо в тому числі давальницьку сировину, основну вимогу: пряжа в бобінах для машинного в'язання і вона повинна відповідати класу в'язання виробу

 

В'язані сукні українського виробника

Осінь, зима, весна та літо – чудовий час для в'язаних суконь. Мода на тонкі трикотажні сукні з віскози або бавовни для літа та весни збільшує попит. Популярні в'язані сукні оверсайз улюблені моделі зимового гардеробу. В'язані сукні з косами або жаккардові чудове рішення осіннього сезону

В'язаний одяг взагалі добре вписується у більшість популярних стилів. В'язані сукні це модно та практично одночасно.

 

 

З якої пряжі виробляють сукні машинної в'язки

Найбільш поширеними матеріалами для в'язаного одягу є полімерні та вовняні волокна. Залежно від вимог до виробу та його цінової категорії, пряжа може складатися з різних співвідношень акрилу, бавовни, напіввовни, віскози, мохера та поліестеру з поліамідом.

Напіввовняні, бавовняні та акрилові в'язані вироби відрізняються високою теплоізоляцією, захистом від УФ-променів, гігроскопічності, низькою вагою. З перерахованих матеріалів, півшерсть – найдорожчий продукт.

Синтетичні пряжі (акрил, поліестер, нейлон, риббон ​​і т.д.) мають свій набір характеристик, що відрізняють їх від вовни. Насамперед, полімерні вироби відчутно дешевші за вовняні. Крім того, вони краще зберігаються і довше зберігають охайний зовнішній вигляд.

Чиста бавовна або чиста вовна для в'язаних виробів не надто придатна, використовується у поєднанні з волокнами віскози або акрилу. Має найнижчу теплоізоляцію, проте, разом з акрилом гіпоалергенний, міцний, приємний на дотик.

 

 

 

Догляд за в'язаними сукнями з натуральної пряжі та змішаних волокон

При дбайливому носінні, про в'язані сукні достатньо знати, як їх прати, сушити і зберігати. Про прання та сушіння можна отримати інформацію з бирки на кожному виробі окремо.

Про зберігання краще поцікавитись окремо. Деякі види волокон, особливо півшерсть, можуть стежитися, скочуватися, втрачати зовнішній вигляд, постраждати від молі чи інших шкідників.

Синтетичні вироби не так бояться високих температур, але можуть втрачати форму від джерела тепла.

 

 

 

Стати оптовиком

Заповніть анкету. З Вами зв'яжеться менеджер найближчим часом та уточнить усі деталі

Розпочати співпрацю